sobota, 31 stycznia 2015

UNIQSO SPONSORED REVIEW

So hello there cuties! English and Polish note time. magic.
Czas na post po angielsku i po polsku! magia.First off all, do not forget that you can get 10% off on UNIQSO by using code "NAMIDA10"
Next thing check out their Current promotion for more discounts!
Po pierwsze: Nie zapomnijcie że przy zamówieniu z UNIQSO macie 10% zniżki z kodem "NAMIDA10"
Dodatkowo obczajcie promocje które oferuje strona bo czasem warto!

Im gonna review lenses I've got from UNIQSO
I have received the lenses in their own glass bottles, which were placed in a tiny cute box!
They also had a lens case next to them couse Uniqso always give you one!
Będę wam opisywać soczewki które dostałam od UNIQSO
Przyszły do mnie w bąbelkowej kopercie w której znalazłam urocze pudełeczko a w nim małe buteleczki z soczewkami! Dodatkowo dostałam pojemnik na soczewki gdyż Uniqso dba o swoim klientów i zawsze dostajesz ich tyle co par soczewek! 

This time I ordered GEO Crazy Halloween Lens SFY05 (Cat Woman) . Always wanted to try Cat Eyes lenses. And here they are!
Tym razem zamówiłam GEO Crazy Halloween Lens SFY05 (Cat Woman) . Zawsze chciałam wybróbowac takie soczewki i oto są!

What Can I say about them? They're REALLY hard? I mean they are not flexible like all my other lenses. They look really cool on eyes but only when you do not look straight into light source :< My eyes are really light so when my pupil turn small you can see my iris :< AND the biggest problem is that you just CAN'T hold those lenses in one position...  Rly. Anyway I think that they are cool accessory in photoshoots or short moovies. You can wear them on convention or like everyday but it is really annoying couse of their beeing non stable at all. Srlsy you have to look in every mirror in every 5min to check if everything is alright.
AND next minus they came only in 0.00 :<
Co moge o nich rzec? Są strasznie sztywne w porównaniu do innych moich soczewek, przez co oko męczy się troszke szybciej. Co do wyglądu. Dają świetny efekt gdy nie patrzy się prosto w źródło światła. Mam bardzo jasne oczy i gdy zmniejsza mi się źrenica moją tęczówka jest bardzo widoczna.
Jednakże to nie problem, gdyż prawdziwym problemem jest to, że po prostu nie da się ich utrzymać w dobrej pozycji... Serio.  Są super dodatkiem do sesji zdjeciowych czy filmików by nie trzeba było używać Photoshopa lub innych programów do obróbki graficznej. Oczywiscie możecie je nosic na konwenty czy nawet na codzień, problem jest taki, że musisz patrzec w lusterko co dosłownie 5minut by upewnić się że jest OK lub że masz zeza rozbieżnego bo przekręciłą Ci się soczewka. Kolejnym minusem jest to, że są tylko zerówki, bez mocy :<

I did my make up for this review like rly quick and Im not proud of it. I was like OK so I have my lenses on lets do some makeup. Lets takeeee thiiiis and thiiiis oh and this. Anddd it turned out like THIS in I think less than 20minutes hahaha, So do not judge :<
Makijaż do tej recenzji zrobiłam bardzo szybko i nie jestem z niego do końca zadowolona. Wyglądało to tak, że założyłam soczewki i wziełam pierwsze lepsze cienie co wpały mi w łapki wiec wymyslałam na bieżąco haha. Więc nie oceniajcie bo wyszło jak wyszło w wydaje mi sie mniej niż 20min.

I really suck at editing photos... Well I think I have to live with that.
Nie umiem obrabiać zdjęć... ale chyba będę musiała z tym jakoś żyć heh.


4 komentarze:

  1. Super ten makijaż. W połączeniu z soczewkami kojarzy mi się z jakimś pustynnym wężem <3

    OdpowiedzUsuń